На Львівщині п’яний син вбив батька

logo
155789_na_lvivwini_p_janij_sin_vbiv_batka.jpeg


07.12.2017, 10:56

сын, убил, отцаНа Львівщині правоохоронці затримали чоловіка, причетного до загибелі свого батька. Відкрито кримінальне провадження за статтею “умисне вбивство”, призначено ряд експертиз. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сокальське відділення поліції 6 грудня надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги, котрий, прибувши на виклик у одне з сіл району, виявив в будинку тіло чоловіка без ознак життя.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Встановлено, що загиблий – 59-річний місцевий мешканець, на його тілі були виявлені чисельні тілесні ушкодження, а саме: переломи, рани та крововиливи. За попередніми висновками медиків, виявлені травми і могли спричинити смерть чоловіка. Також встановлено, що тілесні ушкодження загиблому, під час побутового конфлікту, близько 15.30 наніс його 34-річний син, котрий перебував у стані алкогольного сп’яніння.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. Призначено ряд експертиз, проводиться досудове розслідування.

На Львовщине правоохранители задержали мужчину, причастного к гибели своего отца. Открыто уголовное производство по статье “умышленное убийство”, назначен ряд экспертиз. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сокальское отделение полиции 6 декабря поступило сообщение от врача скорой медицинской помощи, который, прибыв на вызов в одно из сел района, обнаружил в доме тело мужчины без признаков жизни.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Установлено, что погибший – 59-летний местный житель, на его теле были обнаружены многочисленные телесные повреждения, а именно: переломы, раны и кровоизлияния. По предварительным выводам медиков, обнаруженные травмы и могли повлечь смерть человека. Также установлено, что телесные повреждения погибшему во время бытового конфликта, около 15.30 нанес его 34-летний сын, который находился в состоянии алкогольного опьянения.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – от семи до пятнадцати лет лишения свободы. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Назначен ряд экспертиз, проводится досудебное расследование.


А поділитися?