На Львівщині п’яний водій збив двох пішоходів (фото)

logo
163593_na_lvivwini_p_janij_vodij_zbiv_dvoh_pisho.jpeg


13.01.2018, 07:55

ДТП, Сторонибабы, пешеходыУ селі Сторонибаби Буського району на вулиці Центральній водій KIA Ceed збив двох пішоходів – жінку та чоловіка. Жінка померла на місті, чоловіка у важкому стані госпіталізували. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

ДТП сталася 12 січня о 18:21 у с. Сторонибаби Буського району на вул. Центральна. Водій автомобіля KIA Ceed, 1981 року народження, житель с. Сторонибаби поза пішохідним переходом на неосвітленій ділянці дороги скоїв наїзд на двох пішоходів: жительку с. Борщовичі Пустомитівського району 1958 року народження та жителя с. Борщовичі Пустомитівського району 1962 року народження. Жінка від отриманих травм загинула на місті події. Чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення Буської ЦРЛ.

Обставини події встановлюються. Як розповіли очевидці у “Варта 1”, пішоходи йшли обабіч дороги. Водій був п’яний, вміст алкоголю 2,56 при нормі до 0,2.

“Цікава деталь, при проходженні тесту на алкоголь в алкотестері Буської ЦРЛ була посаджена батарейка! Довелося шукати зарядку до алкотестера, щоб провести тест”, – дивується автор допису.

В селе Сторонибабы Бусского района на улице Центральной водитель KIA Ceed сбил двух пешеходов – женщину и мужчину. Женщина умерла на месте, мужчина в тяжелом состоянии госпитализирован. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

ДТП произошло 12 января в 18:21 в с. Сторонибабы Бусского района на ул. Центральная. Водитель автомобиля KIA Ceed, 1981 года рождения, житель с. Сторонибабы вне пешеходного перехода на неосвещенном участке дороги совершил наезд на двух пешеходов: жительницу с. Борщовичи Пустомытовского района 1958 года рождения и жителя с. Борщовичи Пустомытовского района 1962 года рождения. Женщина от полученных травм погибла на месте происшествия. Мужчину в тяжелом состоянии госпитализировали в реанимационное отделение Бусской ЦРБ.

Обстоятельства происшествия устанавливаются. Как рассказали очевидцы в “Варта 1”, пешеходы шли вдоль дороги. Водитель был пьян, содержание алкоголя 2,56 при норме до 0,2.

“Интересная деталь, при прохождении теста на алкоголь в алкотестере Бусской ЦРБ была посажена батарейка! Пришлось искать зарядку к алкотестеру, чтобы провести тест”, – удивляется автор сообщения.


А поділитися?Вам має сподобатись...