На Львівщині пeрeрoбляють нeякiснy дoрoгy дo Крехівського монастиря

logo


image

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Жовкви Олег Вольський, передає “Еспресо.Захід“.       

“Завдяки злагодженій роботі на усіх рівнях сьогодні відновились ремонтні роботи дороги Жовква – Крехів. Дякуємо платникам податків! Сподіваємось, що до відпусту у Крехівський монастир святого Миколая буде гарний проїзд”, – зазначив Олег Вольський.

Нагадаємо, що ремонт цієї ділянки дороги розпочали у серпні 2020 року. На ремонт передбачали 41 млн грн. Однак роботи виконали неякісно. Підрядника (фірма “Експодор”) навіть підловили на тому, що асфальт клали у зливу. 

Довідково: Крехівський монастир отців Василіян розташований у с. Крехів Жовківського району на Львівщині. Щороку у травні відбувається відпуст.

У монастирському храмі Преображення Господнього зберігається чудотворний образ св. Миколая Мирликійського. Як свідчить монастирський літопис, через молитву перед іконою та заступництво Миколая-Святителя ставалися численні чуда оздоровлення. У 1896 р. перемиський єпископ Юліан Пелеш привіз із міста Барі (Італія) та подарував Крехівському монастирю миро, що точиться з мощів св. Миколая. Програми цьогорічного відпусту наразі немає.