На Львівщині перевірили всіх затриманих осіб: диверсантів не виявили

logo


Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. За його словами, СБУ перевірила усіх затриманих та не виявила диверсантів.

До теми Під Львовом затримали диверсанта: жіночки, які брали участь, пропонували від***дити

Маю добру новину для жителів Львівщини станом на цю годину. Фахівці управління СБУ у Львівській області перевірили усіх підозрілих осіб, яких наразі затримали на Львівщині. Жодних диверсійних груп не виявили,– зазначив Козицький.

Окрім цього, голова Львівської ОДА подякував усім правоохоронним службам за їхню роботу, а місцевим жителям – за пильність.

“Розслаблятися не час. Тримаємо стрій!” – наголосив він.

Якою є ситуація у Львові та області: у місті та області діє комендантська година: з 22:00 до 6:00 людям не можна виходити на вулиці. Тільки працівники військових адміністрацій та об‘єктів критичної інфраструктури можуть виходити на вулиці Львова вночі, маючи при собі спеціальні перепустки. Андрій Садовий наголосив, що у місті посилюють блокпости. Окрім цього, поліція патрулює упродовж усієї доби. Правоохоронці перевіряють документи у підозрілих осіб та оглядають авто. Крім цього, жителі міста та області активно допомагають правоохоронцям. Вони звертаються до поліції, натрапивши на підозрілих людей.

ЗСУ

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дiзнаватися важливi новини.