На Львівщині під час бійки загинув 21-річний хлопець

logo
151355_na_lvivwini_pid_chas_bijki_zaginuv_21_ric.jpeg


Новини, 20.11.2017

20.11.2017, 11:03

убийство, парень, полицияНа Львівщині під час бійки загинув 21-річний хлопець. Правоохоронці встановлюють обставини події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Городоцьке відділення поліції 19 листопада о четвертій ночі надійшло повідомлення від фельдшера швидкої медичної допомоги про те, що у місті Комарно виявлено тіло чоловіка без ознак життя. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили особу загиблого – ним виявився 21-річний місцевий мешканець. Також встановлено, що за кілька годин до того між ним та 25-річним мешканцем міста Комарно виник конфлікт, який переріс у бійку, під час якої загиблий отримав тілесні ушкодження.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Проводиться досудове розслідування, призначено ряд експертиз, у тому числі й судово-медичну, під час якої буде встановлено причину смерті хлопця, правоохоронці встановлюють обставини події.

На Львовщине во время драки погиб 21-летний парень. Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Городоцкое отделения полиции 19 ноября в четыре ночи поступило сообщение от фельдшера скорой медицинской помощи о том, что в городе Комарно обнаружено тело мужчины без признаков жизни. На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Правоохранители установили личность погибшего – им оказался 21-летний местный житель. Также установлено, что за несколько часов до того между ним и 25-летним жителем города Комарно возник конфликт, который перерос в драку, во время которой погибший получил телесные повреждения.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – лишение свободы на срок от семи до десяти лет. Проводится досудебное расследование, назначен ряд экспертиз, в том числе и судебно-медицинская, в ходе которой будет установлена ​​причина смерти парня, правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия.

Соцсети

Погода


А поділитися?