На Львівщині підприємець придбав костел XIX століття

logo


Підприємець придбав на аукціоні костел XIX століття на Львівщині за 30 тисяч гривень. Храм не внесений до реєстру пам’яток. Фонд Держмайна намагався його продати з 2017 року. Про це повідомляє zaxid.net. 

Костел Пресвятої Трійці у селі Мегерів на Львівщині Фонд Держмайна 15 жовтня продав на аукціоні за 30 тисяч гривень. Новим власником костелу став підприємець із Дніпра Сергій Соболь. Загальна площа костелу 565 квадратних метрів.

Костел намагалися продати з 2017 року, але ніхто не подавався на торги зі стартовою ціною більше мільйона гривень. Цього разу влаштували онлайн-аукціон, де Фонд Держмайна пропонував придбати костел за 528, 5 тис. грн. із покроковим пониженням ціни.

Благодійна організація “Спадщина.УА” запропонувала за пам’ятку 16 тис грн, приватна підприємиця Світлана Шеховцева – 25 тис. грн., а Сергій Соболь – 30,3 тис. грн.

Новий власник костелу заявив, що не знає, як використовуватиме костел:

“Навіть не уявляв собі, що такий об’єкт можна так просто купити на аукціоні. Цікавий об’єкт в прикордонні України, тому вирішив купити”.

Підприємець Сергій Соболь займається роздрібною торгівлею продуктами харчування і тютюном.

Нагадаємо, що пункт пропуску “Рава-Руська-Гребенне” знаходиться за 20 км від Магерова. При цьому відстань від Магерова до Львова всього півсотні кілометрів.

Костел Пресвятої Трійці не внесений у реєстр пам’яток архітектури, попри те, що він був збудований у 1595 році і перебудований у 1845-му. Храм зруйнували у під час Першої світової війни, а тоді відновили у 1935 році.

Предприниматель приобрел на аукционе костел XIX века на Львовщине за 30 000 гривен. Храм не внесен в реестр памятников. Фонд Госимущества пытался его продать с 2017 года. Об этом сообщает zaxid.net. 

Костел Пресвятой Троицы в селе Мегеров на Львовщине Фонд госимущества 15 октября продал на аукционе за 30 000 гривен. Новым владельцем костела стал предприниматель из Днепра Сергей Соболь. Общая площадь костела 565 квадратных метров.

Костел пытались продать с 2017 годг, но никто не подавался на торги со стартовой ценой более миллиона гривен. На этот раз устроили онлайн-аукцион, где Фонд госимущества предлагал приобрести костел за 528, 5 тыс. грн. с пошаговым понижением цены.

Благотворительная организация “Спадщина.УА” предложила памятником 16 тыс. грн, частная предпринимательница Светлана Шеховцева – 25 тыс. грн., г Сергей Соболь – 30,3 тыс. грн.

Новый владелец костела заявил, что не знает, как использовать костел:

“Даже не представлял себе, что такой объект можно так просто купить на аукционе. Интересный объект в пограничбе Украины, поэтому решил купить”.

Предприниматель Сергей Соболь занимается розничной торговлей продуктами питания и табаком.

Напомним, что пункт пропуска “Рава-Русская-Гребенне” находится в 20 км от Магерова. При этом расстояние от Магерова до Львова всего полсотни километров.

Костел Пресвятой Троицы не внесен в реестр памятников архитектуры, несмотря на то, что он был построен в 1595 году и перестроен в 1845-м. Храм разрушили в ходе Первой мировой войны, а затем восстановили в 1935 году.