На Львівщині планують об’єднатися дві громади

logo
153867_na_lvivwini_planujut_ob_ednatisja_dvi_gro.jpeg


29.11.2017, 17:53

громада, объединениеГромада Мишлятицької сільської ради розглядає можливість добровільного приєднання до Шегинівської ОТГ. Про це повідомляє прес-служба Мостиської райдержадміністрації.

Про можливість добровільного об’єднання територіальних громад Мишлятицької сільської ради до новоствореної Шегинівської ОТГ, говорили, у неділю, 26 листопада, під час сходу жителів сіл сільської ради, яке відбулось у с. Мишлятичі. До обговорення реформ децентралізації в Мостиському районі долучився голова райдержадміністрації Степан Буняк.

За результатами зустрічі вирішили розпочати обговорення, які триватимуть протягом місяця та захоплять усі населені пункти сільської ради, до якої входять села Мишлятичі, Липки, Ганьковичі, Толуковичі, Тамановичі, Конюшки. Опісля, врахувавши усі зауваження, заперечення і пропозицій жителів усіх шести сіл, відбудеться відкрите публічне обговорення.

“У такому випадку, ні в кого не виникне підозр щодо кулуарних домовленостей. Пам’ятайте, що ОТГ – це на десятиліття, децентралізацію робимо не для себе, як для дітей та онуків”, – наголосив очільник району.

Громада Мишлятицкого сельского совета рассматривает возможность добровольного присоединения к Шегинивской ОТГ. Об этом сообщает пресс-служба Мостисской райгосадминистрации.

О возможности добровольного объединения территориальных громад Мишлятицкого сельского совета со вновь образованной Шегинивской ОТГ говорили, в воскресенье, 26 ноября, во время схода жителей сел сельского совета, которое состоялось в с. Мишлятичи. К обсуждению реформ децентрализации в Мостисском районе присоединился председатель райгосадминистрации Степан Буняк.

По результатам встречи решили начать обсуждения, которые продлятся в течение месяца и захватят все населенные пункты сельского совета, в который входят села Мишлятичи, Липки, Ганьковичи, Толуковичи, Тамановичи, Конюшки. Затем, учитывая все замечания, возражения и предложений жителей всех шести сел, состоится открытое публичное обсуждение.

“В таком случае, ни у кого не возникнет подозрений относительно кулуарных договоренностей. Помните, что ОТГ – это на десятилетия, децентрализацию делаем не для себя, а для детей и внуков”, – подчеркнул глава района.


А поділитися?