На Львівщині планують оновити парки за допомогою ЄС

logo
120117_na_lvivwini_planujut_onoviti_parki_za_dop.jpeg


Новини, 11.08.2017

11.08.2017, 17:37

ЕС, секторальная поддержка, проект, Львовщина, паркиНа Львівщині розробляють проект привабливості парків Львівщини в рамках бюджетної секторальної підтримки ЄС. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації. 

10 серпня відбулася зустріч з громадськістю щодо генерації ідей для проектів в рамках бюджетної секторальної підтримки ЄС. Представників громадськості ознайомили з основними вимогами, які ставляться до проектів, та розповіли, що депаратмент працює над проектом “Розвиток інфраструктури, туристичної та рекреаційної привабливості територій регіональних ландшафтних парків Львівщини”, вартість якого становить 8,78 млн.грн. Директор департаменту екологїі та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник запропонував представникам громадськості подати свої ідеї, спрямовані на збереження довкілля, для проектів секторальної підтримки ЄС та надати кандидатури представників експертного середовища для включення їх до складу Комісії по відбору проектів.

Евросоюз

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ІА “Status Quo” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

На Львовщине разрабатывают проект привлекательности парков Львовщины в рамках бюджетной секторальной поддержки ЕС. Об этом сообщает Департамент экологии и природных ресурсов Львовской облгосадминистрации. 

10 августа состоялась встреча с общественностью по генерации идей для проектов в рамках бюджетной секторальной поддержки ЕС. Представителей общественности ознакомили с основными требованиями, предъявляемыми к проектам, и рассказали, что депаратмент работает над проектом “Развитие инфраструктуры, туристической и рекреационной привлекательности территорий региональных ландшафтных парков Львовщины”, стоимость которого составляет 8,78 млн.грн. Директор департамента екологии и природных ресурсов облгосадминистрации Руслан Гречаник предложил представителям общественности представить свои идеи, направленные на сохранение окружающей среды, для проектов секторальной поддержки ЕС и предоставить кандидатуры представителей экспертной среды для включения их в состав Комиссии по отбору проектов.

Евросоюз

Эта публикация была подготовлена в рамках проекта “Продвижение реформ в регионы” при содействии Европейского Союза. (http://ec.europa.eu/europeaid). Содержание этой публикации является исключительной ответственностью ИА “Status Quo” и никоим образом не отражает точку зрения Европейского Союза.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...