На Львівщині планують побудувати завод із безвідходної переробки картоплі

logo


image

Компанія «Централ Плейнс Груп Україна» планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. Вартість будівництва близько 7 млн доларів. На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тисяч тонн картоплі в рік», – повідомив член Ради директорів компанії Олег Дрінь.

Він додав, що для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині.

«Ми плануємо налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. В планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та в подальшому налагодити процес закупівлі у аграріїв картоплі», – зауважив Олег Дрінь.

«Централ Плейнс Груп Україна», заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії. Вирощує картоплю у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. У 2020 році валове виробництво склало близько 15 тисяч тонн. У компанії вже створено 49 робочих місць.

Торік підприємство збудувало картоплесховище із холодильним обладнанням. Потужність сховища – 11 тисяч тонн картоплі. Цього року працюють над будівництвом ІІ черги картоплесховища такою ж потужністю, а також збільшити площі вирощування картоплі.

Ніша переробки картоплі в Україні практично порожня, – учасник ринку