На Львівщині податківці конфіскували товари від «човників» вартістю ₴4,4 млн

logo
175685_na_lvivwini_podatkivci_konfiskuvali_tovar.jpeg


У першому кварталі 2018 року податківці виявили на Львівщині партії іноземних товарів, які завезли без належного митного оформлення (так званими «човниками) загальною вартістю 4,4 млн грн. Про це повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

Обшуки відбулись протягом січня-березня у Львові, а також Пустомитівському і Дрогобицькому районах Львівської області. Податкова поліція виявила накопичення великих партій товарів іноземного виробництва, які не сертифіковані в Україні, зокрема: побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування, алкогольні напої. За даними слідчих, ця продукція могла бути завезена шляхом штучного подрібнення великих партій, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків – так званими «човниками».

Ці товари продавали у львівських магазиназ та на ринках (фото ДФС)

За наявною інформацією ці товари реалізовувались через магазини і ринки Львова, а також в інтернеті. Загальна орієнтовна вартість виявленої продукції складає понад 4,4 млн грн.

Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення осіб, які задіяні у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів.


А поділитися?Вам має сподобатись...