На Львівщині поліцейські проводять для школярів уроки права

logo


Працівники ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції зустрілися з педагогами та учнями Нагуєвицької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату і провели роз’яснювальну роботу щодо недопущення дітьми адміністративних та кримінальних правопорушень, передає ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Правоохоронці ознайомили школярів з основами адміністративного та кримінального законодавства, розповіли про види покарань, передбачених законом за скоєння правопорушень. Інспектор ювенальної превенції Анастасія Брик навела дітям кілька яскравих прикладів з власної практики.

Правоохоронці розповіли дітям, як не стати жертвою протиправних посягань, чому не варто вживати наркотики, розпивати спиртні напої, палити та займатись жебрацтвом, а також попередили учнів про небезпеки, які виникають при недотриманні правил дорожнього руху,

Школярі також дізнались як слід діяти при виявленні підозрілих предметів – до кого звертатись, кому повідомляти, за яким номером телефонувати, щоб вберегти себе та оточуючих від небезпечних наслідків.

Діти подякували правоохоронцям за цікаву бесіду та запросили відвідати їх знову.