На Львівщині поліцейський відмовився від хабара

logo


Капітан поліції відмовився від запропонованих порушником грошей у сумі 800 гривень. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише – Status Quo.

Читайте також

Засудженого Шокала звільнили з посади заступника начальника Львівської митниці за угодою сторін

Подія трапилася 25 вересня 2017 року. Начальник сектору реагування патрульної поліції №4 Патрульної поліції Жидачівсько-Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області разом, капітан поліції, з колегами перебував на патрулюванні в смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області. Близько 12:00 капітан поліції зупинив автомобіль у зв’язку з тим, що водій був не пристебнутим ременем безпеки. Він запропонував водієві пересісти до службового автомобіля, щоб скласти постанову про накладення адміністративного стягнення. Водій поставив свій підпис на постанові, а також дав письмову згоду на огляд своєї автівки.

При огляді вказаного машини працівники поліції виявили в салоні різні металеві вироби, зокрема: вагу механічну, колесо, остов (металевий каркас) від холодильника, остов (металевий каркас) від газової плитки. Усвідомлюючи, що ці вироби в нього можуть вилучити, та з метою уникнення відповідальності водій у поліцейському службовому автомобілі запропонував капітану 800 гривень, попросивши його відпустити без оформлення матеріалів про порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Проте поліцейський викликав слідчо-оперативну групу.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та просив затвердити укладену між ним та прокурором угоду.

Суд, визнавши водія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України, призначив узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.