На Львівщині поліцейський відмовився від хабара

logo
158576_na_lvivwini_policejskij_vidmovivsja_vid_h.jpeg


18.12.2017, 17:50

полицейский, взятка, судКапітан поліції відмовився від запропонованих порушником грошей у сумі 800 гривень. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Подія трапилася 25 вересня 2017 року. Начальник сектору реагування патрульної поліції №4 Патрульної поліції Жидачівсько-Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області разом, капітан поліції, з колегами перебував на патрулюванні в смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області. Близько 12:00 капітан поліції зупинив автомобіль у зв’язку з тим, що водій був не пристебнутим ременем безпеки. Він запропонував водієві пересісти до службового автомобіля, щоб скласти постанову про накладення адміністративного стягнення. Водій поставив свій підпис на постанові, а також дав письмову згоду на огляд своєї автівки.

При огляді вказаного машини працівники поліції виявили в салоні різні металеві вироби, зокрема: вагу механічну, колесо, остов (металевий каркас) від холодильника, остов (металевий каркас) від газової плитки. Усвідомлюючи, що ці вироби в нього можуть вилучити, та з метою уникнення відповідальності водій у поліцейському службовому автомобілі запропонував капітану 800 гривень, попросивши його відпустити без оформлення матеріалів про порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Проте поліцейський викликав слідчо-оперативну групу.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та просив затвердити укладену між ним та прокурором угоду.

Суд, визнавши водія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України, призначив узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.

Капитан полиции отказался от предложенных нарушителем денег в сумме 800 гривен. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Происшествие случилось 25 сентября 2017 года. Начальник сектора реагирования патрульной полиции №4 патрульной полиции Жидачевско-Стрыйского ОП ГУ НП во Львовской области вместе, капитан полиции, с коллегами находился на патрулировании в пгт. Гнездичев Жидачевского района Львовской области. Около 12:00 капитан полиции остановил автомобиль в связи с тем, что водитель не был пристегнут ремнем безопасности. Он предложил водителю пересесть в служебный автомобиль, чтобы составить постановление о наложении административного взыскания. Водитель поставил свою подпись на постановлении, а также дал письменное согласие на осмотр своей машины.

При осмотре машины работники полиции обнаружили в салоне различные металлические изделия, в частности: весы механические, колесо, остов (металлический каркас) от холодильника, остов (металлический каркас) от газовой плитки. Осознавая, что эти изделия у него могут изъять, и с целью избежания ответственности водитель в полицейском служебном автомобиле предложил капитану 800 гривен, попросив его отпустить без оформления материалов о нарушении порядка осуществления операций с металлоломом. Однако полицейский вызвал следственно-оперативную группу.

В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью и просил утвердить заключенное между ним и прокурором соглашение.

Суд, признав водителя виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст. 369 УК Украины, назначил согласованное сторонами наказание в виде штрафа в размере 500 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 8500 гривен.


А поділитися?Вам має сподобатись...