На Львівщині пожежників-новачків випробовували вогнем, димом та висотою. Фоторепортаж

logo
220398_na_lvivwini_pozhezhnikiv_novachkiv_viprob.jpeg


У четвер, 11 жовтня, у Бориславі на Львівщині відбулись практичні навчання з психологічної підготовки для вогнеборців, які нещодавно почали працювати у підрозділах ГУ ДСНС Львівищини. Під час навчань їм довелось працювати в складних умовах, подібних на ті, які бувають при реальній пожежі.

Навчання відбулись на території Бориславського навчального полігону ГУ ДСНС України у Львівській області. У них взяли участь близько ста рятувальників з усієї області, які нещодавно закінчили навчання та почали працювати у службі з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники відпрацьовували такі елементи роботи, як підйом по автодрабині на висоту 25 м, використання рятувальних пристроїв при евакуації потерпілих з висоти, в’язання рятувальної мотузки за конструкцію та на потерпілого. Також надзвичайникам довелось долати смугу перешкод у теплодимокамері: шукати і ліквідувати осередок горіння, шукати потерпілого в умовах задимлення і виносити його на свіже повітря.

Усі фото Євгена Кравса/ZAXID.NET

«Під час цих навчань для рятувальників створили дуже складні умови, складніші, ніж у більшості реальних випадків. Це робиться для того, щоб молодих спеціалістів психологічно підготувати до різних непередбачуваних ситуацій», – сказав ZAXID.NET речник ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

За його словами, подібні навчання проводять щороку восени.


А поділитися?