На Львівщині пропонують святкувати міжнародний День молоді, а не радянський

logo


Депутати Львівської облради пропонують скасувати радянську традицію відзначення Дня молоді наприкінці червня. Про це повідомляє Львівський портал.

Депутати облради під час сесії 13 липня звернулися до президента та Кабміну з ініціативою перенести святкування Дня молоді в Україні на 12 серпня.

Вони переконані, що відзначення цього свята наприкінці червня – це радянська традиція, від якої Україні врешті слід відмовитись.

Реклама партнерів

«Україна повинна припинити продовження радянської традиції та почати відзначати День молоді з усім світом. Це важливо зокрема й тому, що Міжнародний день молоді наголошує на участі молодих людей у різноманітних процесах і творенні позитивних змін у суспільстві. Гасло цього свята – «Мій голос і думка мають бути почуті». Радянська ж традиція робила акцент на безтурботності й розвагах, що суперечить тим цінностям, які ми намагаємося донести українській молоді», – йдеться у тексті звернення.

Зазначимо, що День молоді в Україні досі відзначають в останню неділю червня. Окрім нашої держави, цієї дати святкування дотримуються лише в Росії, Узбекистані та Білорусі.

Святкування Дня молоді в останню неділю червня запроваджено в період СРСР як «День радянської молоді». Натомість у 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 12 серпня Міжнародним днем молоді. Ініціатива виникнення цього свята вийшла від самої молоді.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.