На Львівщині реалізовують програму підтримки сільгоспвиробників

logo


11:48 27 лютого 2020 р.

Тернопільсько-Львівський відділ закупівель акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочав реалізовувати форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. На першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна безпосередньо у центральному офісі корпорації.

Після укладання договору, корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника 3000 гривень за тонну зерна пшениці, кукурудзи та ячменю, а також  3300 гривень за одну тонну жита з урахуванням ПДВ. На другому етапі ДПЗКУ проводить останній розрахунок після передачі зерна у власність корпорації.

Цього року вартість коштів становитиме від 9,25% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого зерна та базису поставки. Враховуючи, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку в розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам, які беруть участь в програмі два і більше років та знижку у розмірі 0,25% при укладанні Аграрної розписки.

Про це повідомили у Львівській ОДА. Як інформував «Щоденний Львів», департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договори оренди землі