На Львівщині реалізовували неякісне пальне: результати перевірки

logo


image

На Львівщині реалізовували неякісне пальне. Інспектори Держекоінспекції перевірили дизельне паливо ТзОВ “Енерго Барв”. Воно не відповідає вимогам.

Про це повідомили у Держекоінспекції у Львівській області.

Міські перевізники Львова заборгували значну суму штрафів: влада звернулася до суду

Подробиці перевірки

Інспектори почали перевіряти продукцію в місці роздрібної торгівлі. Під інспекцію потрапило ТзОВ “Енерго Барв”. Вони не надали документи, котрі б засвідчували відповідність характеристик палива вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України 927 від 1 серпня 2013 року.

Працівники Держекоінспекції вирішили взяти зразок дизельного палива та відправити на експертизу. Вона показала, що продукція не відповідає вимогам. Збувати дане пальне тимчасово заборонили.

Інші новини про події на Львівщині

У Львові як прості мешканці, так і керуючі компанії мають альтернативу спалюванню органічних відходів-утилізація органіки методом компостування. Такий спосбі прибирання листя, приміром, дозволяє заощадити місту чималу сумму.
Біля озера Стосика у одному з львівських парків проживає багато диких качок. Зараз, з настанням холоду, їм дуже важко знайти собі корм, тож львів’ян просять допомогти їм.