На Львівщині розірвало рюкзак із страйкбольними гранатами і травмувало підлітків

logo


image

Троє неповнолітніх постраждали від вибуху на Львівщині. Школярки сиділи на лавці поруч із 17-річним хлопцем, як раптом його наплічник розірвало на шмаття. У хлопця – травмована рука, у однієї із дівчат рвані рани, а в третьої перелом, опік обличчя і контузія ока.

Про це 27 березня йдеться в сюжеті ТСН.19:30, пише – Кулемет.com.

Потужний вибух почуло ледь не пів Стебника. Сталося це неподалік лікарні, тож спершу подумали, що здетонували кисневі балони.

«Затрясло добряче. Побачив жовтий дим, такий клубок диму, не знаю від чого то», – згадує мешканець Стебника Олександр Родіонов.

Але з’ясувалося, щось рвонуло біля крамниці на столиках, де сиділо четверо неповнолітніх – троє дівчат і хлопець.

«Багато людей, машин багато, поліції. Дівчат позабирали. Одна за голову от так вчепилася, а друга за обличчя», – розповідає мешканка Стебника Марія Литвин.

«Рюкзак лежав, тлів уже, потім бачу, якийсь годинник під столом ручний. Дехто говорив, що якийсь хлопець пожартував з дівчатами», – каже мешканець Стебника Олександр Родіонов.

Після вибуху хлопець утік. Свідки кажуть, що він мав травмовану руку. Одна дівчина не постраждала, а двох забрали до лікарні. Нині у стаціонарі залишається лише 16-річна Ліля. Її мама не дозволяє знімати доньку і сама не показує обличчя.

«Хтось підбіг і щось кинув – і все. Вони далі не пам’ятають, не пам’ятають як їх забрали люди і відвезли на швидку. В них просто був стрес дуже великий. Вона навіть не бачила, хто це був, просто каже: «Мамо, я так обертаюся збоку і тут мені в обличчя все. Я встаю, очі не могла відкрити», – розповідає мати постраждалої Лілі.

Дівчина – у відділенні мікрохірургії ока. Загрози для життя немає, кажуть лікарі.

«З термічним опіком обличчя, контузія правого ока, переломом закритий променевої кісточки в нижній третині ліктевої. Стан середньої тяжкості, стабільний. Зір відновився, гіпсові лангети, поки на спостереженні», – говорить травматолог Дрогобицької лікарні Микола Загродський.

Тим часом у поліції кажуть, що ніхто до компанії не підбігав і нічого не жбурляв. А вибухнув рюкзак хлопця, бо там було 5 страйкбольних гранат. У грі їх кидають, аби означити кольоровим димом суперника.

«Називається він «Піро-5». Він перебував у вільному обігу і внаслідок, як встановлено, фактично недбалого поводження вони здетонували, оскільки відбувалися рухи з рюкзаком, вони самовільно були приведені в дію і відбувся вибух усіх цих пристоїв одночасно», – пояснив заступник начальника Дрогобицького райвідділу поліції Михайло Романський.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства, з’ясовують де і навіщо неповнолітній взяв пристрої для військово-спортивних ігор і чи не було в наплічнику більше нічого вибухового. Якщо ж доведуть, що хлопець спричинив вибух не умисно і якщо родичі пострадалих не матимуть претензій, то справу, найімовірніше, закриють.