На Львівщині розпочався Міжнародний чемпіонат з ракетомодельного спорту: у небо злетіли плоди технічної думки (Відео)

logo
18214_na_lvivwini_rozpochavsja_mizhnarodnij_che.jpeg


5 канал

Найсильнішими вважаються команди з України, Італії, Китаю, Естонії, США та Швейцарії

На Львівщині стартував Чемпіонат з ракетомодельного спорту, у якому беруть участь майже 300 учасників з 20 країн світу. Триватиме змагання до неділі, 28 серпня.

Найсильнішими, за словами журі Чемпіонату, вважаються команди з України, Італії, Китаю, Естонії, США та Швейцарії. Учасники виборюють першість у різних естафетах: у тривалості перебування в повітрі, висоті польоту та точності посадки.

Як повідомляється, змагання відбуваються неподалік Львова на льотному полі площею понад 100 тис. кв.м. Здебільшого усі ракетомодельні конструкції саморобні.

“Наразі ми літаємо у класі 6 SA, моделі на тривалість польоту зі стрічкою. Здійснюємо три вильоти, а перемагає той, у кого за усі три польоти сумарно модель перебувала у небі найбільше”, – каже учасник Чемпіонату Кирил Проценко.

“Це хобі, але досить таке професійне хобі, це спортсмени. Це розвиток технічної думки, інженерних навичок – досить серйозне хобі, і воно дуже стрімко поширюється зараз по Україні”, – коментує технічний директор Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту Юрій Лецер. 

Дивіться також: В Австрії посеред руїн старовинного замку влаштували видовищні перегони дронів


А поділитися?