На Львівщині розшукали зниклу дівчинку

logo


На Львівщині поліцейські розшукали неповнолітню, яка пішла з дому і не повернулася. Дівчина здорова та неушкоджена, з нею спілкуються працівники ювенальної превенції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Мостиське відділення поліції 4 вересня близько опівночі звернулася 39-річна мешканка району, яка повідомила, що її 16-річна підопічна вийшла з дому і назад не повернулася.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України з приміткою “безвісти зникла” і негайно розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів. Сьогодні, 5 вересня, близько десятої ранку неповнолітню здоровою та неушкодженою правоохоронці виявили у місті Судова Вишня.

Зараз з дівчиною у присутності її опікунки спілкуються працівники ювенальної превенції. Також про подію повідомлені усі необхідні служби. Буде проведено перевірку для того, щоб вивчити причини та умови, які спонукали дитину покинути сім’ю.

На Львовщине полицейские разыскали несовершеннолетнюю, которая ушла из дома и не вернулась. Девушка здорова и невредима, с ней общаются работники ювенальной превенции. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Мостисское отделение полиции 4 сентября около полуночи обратилась 39-летняя жительница района, которая сообщила, что ее 16-летняя подопечная вышла из дома и обратно не вернулась.

Полицейские открыли уголовное производство по ч.1 ст.115 УК Украины с пометкой “бесследно исчезла” и немедленно начали комплекс оперативно-розыскных мероприятий. Сегодня, 5 сентября, около десяти утра несовершеннолетнюю здоровой и невредимой правоохранители обнаружили в городе Судовая Вишня.

Сейчас с девушкой в ​​присутствии ее опекунши общаются работники ювенальной превенции. Также о происшествии уведомлены все необходимые службы. Будет проведена проверка для того, чтобы изучить причины и условия, побудившие ребенка покинуть семью.