На Львівщині СБУ запобігла незаконному ввезенню товару на 1 млн грн

logo


У Львівській області Служба безпеки України спільно із співробітниками митниці запобігла незаконному ввезенню на територію України товару на 1 млн грн.

Читайте також

Африканку з немовлям затримали на українсько-польському кордоні

Як повідомляє в четвер прес-центр управління СБУ в області, співробітники спецслужби отримали оперативну інформацію про те, що одна з київських компаній може вносити неправдиві дані в товаросупровідні документи для митного контролю, занижуючи вартість імпортованих товарів. Як припускають у СБУ, компанія таким чином могла ухилятися від сплати митних та інших платежів, передбачених законом, пише – Інтерфакс-Україна.

На підставі цієї інформації співробітники СБУ спільно зі співробітниками Львівської митниці оглянули вантажний автомобіль, що перевозив товари народного споживання.

У результаті перевірки силовики встановили, що маркування фірм-виробників не відповідає маркуванню у товаросупровідних документах. Відмінність становила 1 млн грн.

Нині вирішується питання про відкриття кримінального провадження за правопорушеннями, передбаченими ст. 212 (ухилення від сплати податків), ст. 358 (підробленні документів) та ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України