На Львівщині – «Шквал»: Прикордонники відпрацьовують оборону рубежів

logo
na_lvivwini_shkval_prikordonniki_vidpracovujut_oboronu_rubezhiv.jpg


середа, 27 липня, 2016, 17:43
Львів

На Львівщині – «Шквал»: Прикордонники відпрацьовують оборону рубежів

Сьогодні, 27 липня, на Яворівському полігоні, що на Львівщині, розпочався польовий вихід прикордонників, де бійці протягом двох тижнів здійснюватимуть бойове злагодження мінометної, протитанкової, зенітно-артилерійської застав, екіпажів БТР та розрахунків АГС-17.

Про це сьогодні у коментарі IA ZIK повідомив помічник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Володимир Шеремет.

За його словами, 27 липня розпочалось двохтижневе залагодження підрозділів прикордонної комендатури швидкого реагування «Шквал» Західного регіонального управління.

«Це спеціальний підрозділ, який створений для оборони державного кордону України та відбиття нападу противника.  Спецпідрозділ має озброєння, яке дозволяє обороняти значну ділянку кордону, уражати броньовані цілі, низьколітальні апарати, вертольоти, а також сучасну техніку та засоби зв’язку.

Сьогодні ж відбувалося практичне злагодження, тобто польовий вихід прикордонної комендатури швидкого реагування на Яворівський полігон. Полігон дозволяє використовувати важке озброєння, яке у нас є. Його територію ми використовуємо для навиків по ураженню броньованих машин та великого скупчення ворожої піхоти», – розповів Володимир Шеремет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...