На Львівщині штрафуватимуть гостей корпоративів, які не мають ковід-сертифікатів або негативних тестів

logo


МІСТО

Окрім того штрафуватимуть заклад, де проходить корпоратив

Фото ілюстративне: promin.cv.ua

Від сьогодні, 7 грудня, Львівщина перебуває у «жовтій» карантинній зоні. Карантинні обмеження, які були у «червоній» зоні, залишаться і для «жовтої», зауважив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут на брифінгу у Львівській ОДА.

Олег Когут додав, щоб заклади, де проходитимуть корпоративи, контролювали наявність у відвідувачів ковід-сертифікатів, довідок про перенесення захворювання чи негативних тестів. Дотримання цих протиепідемічних заходів будуть контролювати Національна поліція та Держпродспоживслужба. У разі порушення штраф становить від 17 до 34 тисяч гривень.

Він також дав роз’яснення щодо роботи освітніх закладів.

Якщо в освітніх закладах на самоізоляції перебуває щонайменше 50% викладачів та учнів, тоді навчання в таких школах припиняється або переходить у дистанційний формат. Люди йдуть на самоізоляцію в тих випадках, коли вони були в контакті з хворим на коронавірусну інфекцію, – сказав регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині 

Якщо у навчальних закладах однією дозою не вакциновано 100% викладацького та обслуговуючого персоналу, тоді вони припиняють роботу.

Також забороняється проведення масових заходів та урочистостей, робота закладів громадського харчування (за винятком торгівлі на виніс), кінотеатрів, театрів та культурних заходів, якщо працівники і відвідувачі не мають жовтий сертифікат вакцинації, довідки про те, що перехворіли на коронавірус, чи негативного тесту.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.