На Львівщині сповіщатимуть про сигнал тривоги тільки в одному Телеграм-каналі

logo


image

11:02, Сьогодні

Надійне джерело

Усі сповіщення про повітряну тривогу будуть в одному Телеграм-каналі.

Від сьогодні, 3 березня, в соцмережах сповіщатиме про повітряну тривогу виключно телеграм-канал «Оповіщення ЦЗ». Долучитись до телеграм-каналу «Оповіщення ЦЗ» можна тут.  Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Проте, також мешканці можуть встановити та використовувати застосунок «Повітряна тривога», який оперативно інформуватиме мешканців областей про початок та закінчення тривоги. Також користувачі отримуватимуть сповіщення про різні види тривог цивільної оборони (повітряна, хімічна, техногенна тощо).

Як користуватись?

Завантажте застосунок у Google Play Market або AppStore; Надайте дозвіл на всі сповіщення та попередження; Оберіть область, в якій хочете бути проінформованими про сповіщення;Слідкуйте за початком та закінчення повітряних тривог.

Додаток доступний для таких областей: Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька.

Застосунок не вимагає реєстрації, персональних даних та не використовує геолокацію. Також він працює у «сплячому» та беззвучному режимах смартфона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію