На Львівщині стартує проект з ягідництва FAO

logo


image

9 Грудня, 2021, 18:10

Поділитись

Львівська область стала пілотним регіоном України для реалізації проекту FAO, одним із напрямів якого буде підтримка дрібного та середнього виробника ягідної продукції.

Зазначається, що всі подробиці проекту будуть озвучені вже у січні. Попередньо повідомляється, що проект передбачає технічну та грантову допомогу малим та середнім суб’єктам господарювання в ягідному сегменті.

“Реалізація цього проекту FAO саме на Львівщині стане хорошим прикладом для інших областей країни. В нашій області велику частку населення становлять саме селяни – 39%. Тож, аби вони й надалі залишалися працювати в селі, нам варто створити для них усі необхідні умови”, – сказав очільник області Максим Козицький.

Досить цікавим є сектор ягідництва та запровадження кооперативів саме в цій площині. Львівщина – це прикордонний регіон, якому притаманний ризик трудової міграції. А ягоди створюють найбільшу кількість робочих місць на селі, вважає директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

В департаменті зазначають, що очікують від проекту збільшення ефективних інвестицій в ягідний сегмент, зменшення трудової міграції, створення прикладу успішної кооперації у ягідництві в Україні, збільшення пропозиції локальної якісної свіжої та замороженої ягоди на ринках та в мережах Львівщини, збільшення експорту замороженої ягоди локального виробництва.

Джерело