На Львівщині створюють додаткові бригади територіальної оборони ЗСУ

logo


На Львівщині стільки охочих обороняти Україну, що буде створено додаткові підрозділи. Бригада 125 територіальної оборони, до якої зараз набирають добровольців, буде охороняти та обороняти Львів.

Про це сьогодні, 28 лютого, повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

За його словами, бригада, яка оборонятиме Львівську область майже цілком сформована.

«Створюється 125 бригада територіальної оборони та окремий стрілецький батальйон, який входить в склад територіального центру комплектування, тобто військкоматів», – каже він.

Всі охочі можуть звертатися у військкомати та записуватися до оборони. Він попросив не створювати зараз в області загони самооборони, а зосередитися на комплектації та забезпеченні військових формувань.

«Щоб не було так, що всі підуть записуватися в ряди Збройних сил України вже тоді, коли ворог буде у місті. Тільки коли буде гаряче, тоді ми будемо говорити про створення сил опору», – зауважив він.

Проте, за його словами, всі в’їзди та виїзди до Львова та області перебувають під контролем військових та правоохоронців.  

«Зі сторони Волинського напрямку встановлюються фортифікаційні споруди, ставимо їжаки та риємо протитанкові рови», – розповів він.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», ніч у Львові минула спокійно. Проте не виключено, що ворог може дійти й до Львова.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!