На Львівщині суд амністував водія, який розбив патрульну машину

logo


19.12.2017, 12:59

водитель, пьяный, сопротивление, полицейскийНа Львівщині суд амністував водія, який у стані алкогольного сп’яніння чинив опір патрульним поліцейським та пошкодив їх службову машину. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як випливає з матеріалів вироку, 21 березня 2017 року, приблизно о 19:20 працівник Городоцького ВП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області зупинив автомобіль, яким керував водій у стані алкогольного сп’янинні, та відчинив водійські двері. У цей час водій зупиненого автомобіля схопив руку поліцейського та, утримуючи її в салоні, почав рух машини, внаслідок чого поліцейський впав на землю.

Утікаючи від переслідування, на вул. Івасюка в м. Городок Львівської області, неподалік будинку № 87 водій здійснив зіткнення з службовим автомобілем марки Renault Kangoo, після чого вимушено зупинився. Проте на вимогу правоохоронців вийти з керованого ним автомобіля не реагував, виражався нецензурною лайкою в їх сторону, почав шарпати працівників правоохоронного органу за форменний одяг та застосовувати до них фізичну силу .

В судовому засіданні обвинувачений винним себе у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, суду показав, що перебував в стані алкогольного спяніння, тоді був дуже агресивним, не розумів своїх дій, про що щиро кається. Просив застосувати до нього п. “В” ч.1 ст.1 Закону України “Про амністію у 2016 р.”.

Обираючи міру покарання Городоцький районний суд Львівської області врахував, що обвинувачений є опікуном брата, який є інвалідом першої групи, має на утриманні двох малолітніх дітей. Тому визнав винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.342 та ч.2 ст.345 КК України, та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки із застосуванням ст.75 КК України та ч.1 ст.76 КК України з випробуванням на 1 рік. Проте звільнив від відбування покарання на підставі п. “В” ч.1 ст.1 Закону України “Про амністію у 2016 році”.

Окрім того, суд задовольнив цивільний позов патрульного та стягнув на його користь 5000 грн.

На Львовщине суд амнистировал водителя, который разбил патрульную машину

На Львовщине суд амнистировал водителя, который в состоянии алкогольного опьянения оказывал сопротивление патрульным полицейским и повредил их служебную машину. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70345335

Как следует из материалов приговора, 21 марта 2017 года, примерно в 19:20 работник Городокского ОП Яворовского ОП ГУНП во Львовской области остановил автомобиль, которым управлял водитель в состоянии алкогольного спьянинни, и открыл водительскую дверь. В это время водитель остановленного автомобиля схватил руку полицейского и, удерживая ее в салоне, начал движение машины, в результате чего полицейский упал на землю.

Убегая от преследования, на ул. Ивасюка в г. Городок. Львовской области, недалеко от дома № 87 водитель совершил столкновение со служебным автомобилем марки Renault Kangoo, после чего вынужденно остановился. Однако на требование правоохранителей выйти из управляемого им автомобиля не реагировал, выражался нецензурной бранью в их сторону, начал дергать работников правоохранительных органов за форменную одежду и применять к ним физическую силу.

В судебном заседании обвиняемый виновным себя в совершении уголовного преступления признал полностью, суду показал, что находился в состоянии алкогольного опьянения, тогда был очень агрессивным, не понимал своих действий, о чем искренне раскаивается. Просил применить к нему п. “В” ч.1 ст.1 Закона Украины “Об амнистии в 2016”.

Выбирая меру наказания Городокский районный суд Львовской области учел, что обвиняемый является опекуном брата, который является инвалидом первой группы, имеет на иждивении двух малолетних детей. Поэтому признал виновным в совершении преступлений, предусмотренных ч.2 ст.342 и ч.2 ст.345 УК Украины, и назначил наказание в виде лишения свободы сроком на 3 года с применением ст.75 УК Украины и ч.1 ст.76 УК Украина с испытанием на 1 год. Однако освободил от отбывания наказания на основании п. “В” ч.1 ст.1 Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.

Кроме того, суд удовлетворил гражданский иск патрульного и взыскал в его пользу 5000 грн.