На Львівщині суд оштрафував матір школяра, який прогулював уроки

logo


23.12.2017, 12:02

суд, штраф, школьникУ Дрогобичі суд оштрафував матір школяра, який за місяць пропустив 125 уроків. Жінку вже не вперше штрафують за поведінку сина. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області оштрафував жінку, син якої пропустив 125 уроків протягом місяця. Як йдеться у постанові суду від 12 грудня, дитина не з’являлась у школі протягом жовтня 2017 року. Матір школяра обвинувачують у неналежному виконанні батьківських обов’язків, відтак суд оштрафував її на 51 грн. У постанові суду не зазначено вік дитини та у якій школі він навчається.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, це не перший випадок, коли суд штрафує жінку за аналогічні порушення. До прикладу, у травні 2017 року Дрогобицький міськрайонний суд уже штрафував жінку на 51 грн. через те, що її син без поважних причин не ходить до школи, також у лютому 2017 року цей же суд оштрафував її на 17 грн. через те, що протягом 2016 року її син пропустив 505 навчальних годин у ЗОШ №3.

З рішень суду можна зробити висновок, що зараз дитина навчається у 9 класі, оскільки у 2015 році, коли хлопець навчався у 7 класі ЗОШ №3, матір також судили через регулярні пропуски занять у школі. Окрім регулярного пропуску уроків, цей хлопець у 2016 році також розбив вікно у ЗОШ №1 у Дрогобичі та крав продукти з супермаркету. За ці правопорушення його матір оштрафували на 170 грн. та 51 грн. відповідно.

В Дрогобыче суд оштрафовал мать школьника, который за месяц пропустил 125 уроков. Женщину уже не первый раз штрафуют за поведение сына. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Дрогобычский горрайонный суд Львовской области оштрафовал женщину, сын которой пропустил 125 уроков в течение месяца. Как говорится в постановлении суда от 12 декабря, ребенок не появлялась в школе в течение октября 2017 года. Мать школьника обвиняют в ненадлежащем исполнении родительских обязанностей, поэтому суд оштрафовал ее на 51 грн. В постановлении суда не указан возраст ребенка и в какой школе он учится.

Согласно данным Единого государственного реестра судебных решений, это не первый случай, когда суд штрафует женщину за аналогичные нарушения. К примеру, в мае 2017 года Дрогобычский городской суд уже штрафовал женщину на 51 грн. из-за того, что ее сын без уважительных причин не ходит в школу, также в феврале 2017-го этот же суд оштрафовал ее на 17 грн. из-за того, что в течение 2016 года ее сын пропустил 505 учебных часов в СОШ №3.

С решений суда можно сделать вывод, что сейчас ребенок учится в 9 классе, поскольку в 2015 году, когда парень учился в 7 классе СШ №3, мать также судили за регулярные пропуски занятий в школе. Кроме регулярного пропуска уроков, этот парень в 2016 году также разбил окно в СОШ №1 в Дрогобыче и воровал продукты из супермаркета. За эти правонарушения его мать оштрафовали на 170 грн. и 51 грн. в соответствии.