На Львівщині судитимуть екс-голову райсуду, який підробив рішення за неіснуючою справою

logo
170620_na_lvivwini_suditimut_eks_golovu_rajsudu_.jpeg


Прокуратура Львівської області повідомила про підозру колишньому голові районного суду на Львівщині, який підробив та завірив гербовою печаткою рішення за неіснуючою справою. На підставі цього рішення відбулось незаконне заволодіння земельною ділянкою та будинком. Про це повідомила прес-служба Нацполіції Львівщини, не уточнивши, про який саме суд йдеться та де розташована ця нерухомість.

Як повідомили у поліції, працівники Управління захисту економіки у Львівській області встановили, що голова одного із районних судів на Львівщині у 2011 році підписав та завірив гербовою печаткою рішення суду за справою, яка насправді в суді не розглядалась.

Відповідно до цього рішення набувач незаконно заволодів земельною ділянкою неподалік Львова площею 0,2 га з житловим будинком на ній. Ринкова вартість цих ділянки та будинку становила понад 1,1 млн грн.

Відтак працівники прокуратури Львівської області повідомили колишньому голові райсуду про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) ККУ.


А поділитися?Вам має сподобатись...