На Львівщині судитимуть підлітка, який “замінував” школу

logo


На лаві підсудних в Самбірському районі опинився неповнолітній псевдо-мінувальник,який повідомив про замінування місцевої школи. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Самбірська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості стосовно 16-річного мешканця Нового Калиніва, який цьогоріч, 8 травня, здійснив неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.

Того дня, близько 9:00, фігурант зателефонував зі свого мобільного на спецлінію оператора “112” Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та повідомив, що місцевий заклад середньої освіти заміновано. На місце події одразу ж виїхали правоохоронці, вибухо-технічка служба, працівники ДСНС, медики та спеціаліст-кінолог, проте, вибухівки не знайшли.

Дії неповнолітнього зловмисника кваліфіковано за ч.1 ст.259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

На скамье подсудимых в Самборском районе оказался несовершеннолетний псевдо-минер, который сообщил о заминировании местной школы. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Самборская местная прокуратура направила в суд обвинительный акт договору о признании виновности в отношении 16-летнего жителя Нового Калинива, который в этом году, 8 мая, совершил ложное сообщение о подготовке взрыва.

В тот день, около 9:00, фигурант позвонил со своего мобильного на спецлинию оператора “112” Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям и сообщил, что местное учреждение среднего образования заминировано. На место происшествия сразу же выехали правоохранители, взрыво- техничка служба, работники ГСЧС, медики и специалист-кинолог, однако, взрывчатки не нашли.

Действия несовершеннолетнего злоумышленника квалифицированы по ч.1 ст.259 УК Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 2 до 6 лет.