На Львівщині сусіди “підловили” матір на знущаннях із 4-річної доньки і викликали поліцію

logo


Жінці загрожує позбавлення батьківських прав на дитину.

На Львівщині рідна мати знущалася над 4-річною донькою, котру з синцями забрали до лікарні. У побитті та виснаженні дівчинки жінку звинуватили родичі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мирослава Арендач навідалася в гості, коли мами не було вдома, і вжахнулася вигляду маленької Каріни. Жінка каже, що живе через стінку і не раз чула дитячі крики, але вдіяти нічого не могла: “Там ніхто до хати не впускає. Чула, як вона обзиває дитину, каже, скільки можна жерти. Страшно, там у дитини зуби повибивані”. Викликані правоохоронці разом із соцпрацівниками забрали дівчинку до лікарні. “Дитина важить 10 кг, на свій вік вона мала б важити мінімум 13,5-14 кг. Відстає у фізичному розвитку та психомовному розвитку. Дитина речення не говорить, окремі слова”, – констатувала завідувач дитячим відділом Сколівської лікарні Галина Бекесевич.

ВідеоНе давала їсти та била: на Львівщині мати знущалася над чотирирічною донькою

На Львівщині мати знущалася над своєю чотирирічною донькою – не давала їсти, залишала спати на холодній підлозі та ще й лупцювала, запевняють родичі жінки. Саме вони й викликали поліцію та соціальну службу. Дівчинку усю в синцях і дуже худу забрали до лікарні. Медики шоковані, бо у свої чотири роки Каріна виглядає лиш на два. 

Не давала їсти та била: на Львівщині мати знущалася над чотирирічною донькою

Вдома у Каріни немає ні мами, ні інших дітей. Їх у сім’ї п’ятеро, двоє дорослих живуть вже окремо, інших мати виховує сама, без чоловіка. Соцпрацівники кажуть, що на обліку жінка ніколи не була – вона не п’є, працює на сезонних роботах, інші діти в неї доглянуті. “Працьовита, доброзичлива, діти виховані, ніяких сигналів не поступало, тільки ту дитину вона на вулицю ніколи не виводила”, – каже начальник служби у справах дітей Сколівської райадміністрації Олена Микитин. Сусіди ж пояснюють, що про те, що мати не любила саме Каріну, знали, але лізти у чужу сім’ю не хотіли. Запевняють, до старших дітей жінка ставилася добре, чому ж знущалася над найменшою – не розуміють. “Страшна ненависть до тої дитини, а чого, я не знаю. Вікно весь час закрито покривалом. Вони всі по подвір’ї ходять, а дитина закрита”, – каже сусідка Дарія Гойванович. “Старшому хлопчику можна все з холодильника: і ковбаси, і печеня, а та дитина цілий час під столом, тільки один хліб їсть”, – каже родичка Мирослава Арендач.

Читайте також: Скандал зі знущаннями в санаторії: персонал виправдовує вихователя і “грішить” на дітей

Поліція відкрила кримінальне провадження, але жінка побиття доньки заперечує та каже, що  Каріна надто жвава і вдарялася сама. “Вона рухлива і з власної необережності у результаті падіння отримує незначні травми по всьому тілу. Відкрито кримінальне провадження – неналежне виконання батьківських обов’язків”, – пояснила інспектор ювенальної превенціі Сколівського відділу поліції Наталія Коваль. Комісія Сколівської райадміністрації вже вирішила позбавити жінку батьківських прав на Каріну. Якщо їхнє рішення підтримає суд, дівчинку після лікування віддадуть у дитячий будинок. 

Кореспондент ТСН Марічка Кужик