На Львівщині суттєво побільшало пацієнтів з COVID-19, які потребують госпіталізації

logo


ЛЮДИ

Лише за минулу добу на Львівщині з COVID-19 госпіталізували 120 людей. Усі вони потребують кисневої підтримки


Фото ілюстративне: Liga.net

Протягом останнього тижня на Львівщині побільшало пацієнтів з COVID-19, які потребують госпіталізації. Про це сьогодні, 18 вересня, під час брифінгу розповів очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Останнім днями бачимо прояви негативної динаміки на Львівщині. Це визначається за кількістю викликів швидкої медичної допомоги до хворих з  COVID-19 та з підозрою на нього. За попередню добу, 17 вересня, це було 107 виїздів, з них – 28 пацієнтів госпіталізували. Інший показник – це за кількістю пацієнтів, які щодня госпіталізовуються. Впродовж останніх трьох днів їхня кількість збільшується. За вчорашню добу загалом госпіталізували 120 осіб. Минулого тижня у середньому було 80-100 пацієнтів щодня. Це хворі з пневмоніями середнього ступеня тяжкості або з важкими пневмоніями. Усі ці пацієнти потребують кисневої підтримки», – зазначив Орест Чемерис.

Наша кореспондентка Мар’яна Галькович вела пряму трансляцію з цього брифінгу. Про що ще говорив очільник департаменту охорони здоров’я Львівщини, ви можете переглянути нижче.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.