На Львівщині у день свого народження повісився 29-річний чоловік

logo


Причиною він вказав заборгованості кредиторам.

На Львівщині 29-річний хлопець повісився в день свого народження. У передсмертній записці він написав, що причиною вчинку є борги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Повішеного в шкільній котельні знайшов його колега, коли прийшов уранці на зміну. “Я в 9:00 прийшов, він вже висів, синій, обличчям туди. Я його одразу впізнав, я зразу втік”, – каже Ярослав Чура. Дмитро два роки працював оператором шкільної газової котельні. Напередодні взяв ключ у завгоспа, щоб перевірити обладнання. Мертвим чоловіка знайшли в день його народження.

Відео29-річний хлопець повісився через борги у день свого народження

На Львівщині хлопець, який страждав на ігрову залежність, повісився в день свого народження. У передсмертній записці написав: “мій зашморг, мої борги”. Скільки й кому заборгував хлопець, іще з’ясовують правоохоронці.

29-річний хлопець повісився через борги у день свого народження

У школі нічого підозрілого за ним не помічали. “Він не прогулював, хорошим був працівником, відповідальним, не скаржився ні на шо. Настрій теж не помічала, був такий, як завжди”, – каже заступниця директора школи Надія Шегинська. Чому Дмитро не прийшов до когось із колег зі своєю проблемою за порадою, не розуміє й директорка школи. “Напевно, він не міг комусь відкритися, не було поряд людини, яка би могла направити його на правильний шлях, щоб зупинити цей процес. Ми не знали ні за які ігри, жоден не знав”, – запевняє Галина Копестинська.

Читайте також:

Стрибав під потяг та погрожував машиністу. Поліція Запоріжжя затримала самогубця

Не знали й найближчі. Батько Дмитра розповідає, що крім шкільної котельні син ремонтував холодильники у Львові – ймовірно, саме там підсів на азартні ігри. У поліції кажуть, що на тілі хлопця ознак насильницької смерті не виявили. У кишенях шортів була передсмертна записка і мобільний. “В даній передсмертній записці було вказано напис: “мої кредити, мій зашморг” з перерахованими банками та фінансовими установами у кількості 7 штук”, – розповів слідчий Городоцького відділення поліції Андрій Шипка.

Психологи кажуть, що ігроманія – це хвороба на рівні з наркоманією. Стати залежним від азартних ігор доволі легко, адже перемоги стимулюють робити нові ставки. “Це є таке ірраціональне переконання: коли я програв, я маю відігратися, доля має бути до мене справедливою, я вже стільки віддав, мені має повернутися”, – пояснює психолог Оксана Гривул. Сума боргу Дмитра кредитним установам іще не відома, як і те, на кого ці борги повісять. Батько померлого заявляє, що гроші за сина віддавати не буде.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька