На Львівщині у районих лікарнях почали встановлювати кисневі станції, які замінюють 600 балонів

logo


image

У Сокалі в районній лікарні, львівська області, встановили кисневу станцію, яка замінює 600 балонів кисню.

Про це на своїй сторнінці у ФБ повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Роман Швед: “Слабким місцем у боротьбі з коронавірусом є забезпечення медичних установ киснем. Його використання є чи не єдиним порятунком для тяжких хворих.

Сьогодні ми одні з перших в області встановили кисневу станцію, яка замінює 600 балонів кисню. Станція забезпечить безперебійну подачу кисню на апарати штучного дихання у відділ інтенсивної терапії Сокальської ЦРЛ.

Рідкий кисень закачують у резервуар, а з нього, уже як газ, подають хворим у палати. Місткість бочки становить близько 11,5 тон.

Саме через кисень відновлюється самостійна дихальна система організму і людна виходить із небезпечного стану хвороби. Кисень є невід’ємною частиною лікування тяжких пацієнтів.

COVID-19 диктує свої умови – у нас на стаціонарному лікуванні у відділі інстенсивної терапії можуть перебувати декілька пацієнтів одночасно, які потребують використання високих потоків кисню.

Резервуари, які ми підготували на початку пандемії, доводилось заправляти кожні два-три дні. Завдяки кисневій станції, лікарня може забезпечити якісну подачу кисню до киснево залежних пацієнтів”.