На Львівщині утворилися черги з охочих вступити до тероборони

logo


У Львові та області утворилися черги до військкоматів. Мешканці області хочуть записатися до тероборони. Про це Суспільному розповів радник з комунікації командира 103 окремої бригади сил тероборони Тарас Іщик.

Перед військкоматами в різних районах області утворилися черги. Туди прийшли як досвідчені військові, так і юнаки, які хочуть записатися до тероборони. У руках вони тримають документи:

“Взяв з собою ксерокопії паспорта, ідентифікаційного, військового, і 3 фотографії”, — каже Богдан.

До військкомату прийшов Євген. Він належить до оперативного резерву першої черги.

“Я намагаюсь потрапити до своєї військової частини. Те, чого мене навчила 27 ракетна реактивна бригада, я це вмію, я знаю, що робити з технікою”, — каже Євген.

Черга з охочих вступити до тероборониТвоє місто

Черга з охочих вступити до тероборони

Записатися до тероборони можна у районних військкоматах.

“Треба йти туди і казати, що в тероборону. Безпосередньо, тому що там ще ведеться набір в інші частини, а для тих людей, які хочуть в територіальну оборону, власне треба це зазначати і казати. Записатися можна дуже легко: взяти паспорт і військові облікові документи”, — каже Тарас Іщик.

Учора, 24 лютого, Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. Її проводитимуть на території всієї України упродовж 90 днів з дня набрання чинності указу.

Що відомоУ Рівному 25 лютого пролунали два вибухи – обстріляли аеропорт “Рівне”. Сталося це 25 лютого близько 6 години ранку.На Львівщині 24 лютого атакували три об’єкти. Це військові частини у Бродах, Новому Калиневі і Кам’янка Бузькій. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту комунікацій та внутрішньої політики Дмитро Посипанко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону