На Львівщині від передозування наркотиками помер хлопець

logo
162691_na_lvivwini_vid_peredozuvannja_narkotikam.jpeg


Новини, 09.01.2018

09.01.2018, 09:41

водитель, наркотики, скончалсяУ селі Давидів Пустомитівського району Львівської області в автомобілі Honda виявили тіло хлопця, який помер від передозування наркотиків. Про це Varta 1 повідомив голова ГО Варта 1, Ігор Зінкевич.

6 січня близько 5.00 в селі Давидів Пустомитівського району в автомобілі Honda виявили тіло чоловіка, власника автомобіля. Експерти визначили, що чоловік, 1994 року народження, помер від передозування наркотичним препаратом.

“Є інформація, що в автомобілі знаходилася інша особа, яка з місця події зникла”, – йдеться в повідомленні.

В селе Давидов Пустомытовского района Львовской области в автомобиле Honda обнаружили тело парня, который скончался от пере дозировки наркотиков. Об этом Varta 1 сообщил председатель ОО Варта 1, Игорь Зинкевич.

6 января около 5.00 в селе Давидов Пустомытовского района в автомобиле Honda обнаружили тело мужчины, владельца автомобиля. Эксперты определили, что человек 1994 года рождения умер от передозировки наркотическим препаратом.

“Есть информация, что в автомобиле находилась другое лицо, которое с места происшествия скрылось”, – говорится в сообщении.

Соцсети

Погода


А поділитися?