На Львівщині від початку війни повітряну тривогу оголошували 17 разів: чим це зумовлено

logo


image

Станом на ранок, 4 березня, на Львівщині від початку повномасштабного вторгнення сирени системи оповіщення лунали 17 разів. Мешканців області у таких випадках закликають якнайшвидше спуститися в укриття. Чому в області так часто оголошують повітряну тривогу, розповіли львівські рятувальники.

У Львівській області сирени лунають майже щодня, по декілька разів за добу. Через це деякі люди можуть відмовлятися кожного разу спускатися в укриття та бомбосховища. Як повідомили львівські рятувальники, повітряну тривогу ніколи не оголошують безпідставно. Кожного разу, коли лунають сирени, є реальна загроза життю та здоров’ю мешканців.

“Не дратуйтесь! Повітряна тривога оголошується, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет. Точне місце, куди може влучити ракета, чи який населений пункт атакує літак, визначити важко. Повітряна тривога буде оголошуватися стільки разів, скільки цього вимагатиме ситуація! Адже це рятує людські життя!”— повідомили у ГУ ДСНС Львівщини.

Надзвичайники закликають після сигналу тривоги негайно спускатися в укриття та не виходити з нього до сигналу про відбій.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону