На Львівщині відбулися всеукраїнські змагання з лижного спорту

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ українські спортсмени змагалися у класичних перегонах, спринті та гонці вільним стилем.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації лижних гонок України.

У перший змагальний день у перегонах класичним стилем на дистанції 5 км (жінки) перемогу здобула Тетяна Антипенко (57.81 FIS Points), срібло – Валентина Камінська (58.11), бронзу – Юлія Кроль (73.07).

Серед чоловіків (10 км) першим фінішував Ян Коструба (60.70), другим – Андрій Орлик (62.90), третім – Костянтин Яременко (81.57).

У другий змагальний день у спринті класичним стилем серед жінок першою фінішувала Валентина Камінська, другою – Тетяна Антипенко, третьою – Юлія Кроль.

У чоловічій гонці перемогу виборов Костянтин Яременко, срібло отримав Олексій Красовський, а бронзу – Олександр Мукшин.

У фінальний змагальний день уже вдруге за змагання першою фінішувала Валентина Камінська, другою замість Тетяни Антипенко опинилася Вікторія Олех, а бронзу вже втретє отримала Юлія Кроль.

Серед чоловіків подвійним переможцем змагань став Ян Коструба, срібло виборов Андрій Орлик, а бронзу – Дмитро Мажаєв.