На Львівщині відбувся фестиваль народної творчості

logo
114090_na_lvivwini_vidbuvsja_festival_narodnoji_.jpeg


На Львівщині відбувся фестиваль народної творчості

Вже вчетверте на Золочівщині відбувся фестиваль народної творчості району. Цього року фестивалили у мальовничому селі Словіта.

Про це Lvivnews.com.ua розповів один із організаторів заходу Василь Ляшовський.

Зі сцени фестивалю, який назвали «Словітські скарби», дарували пісні і танці понад 50 творчих колективів Золочівщини. Всіх гостей пригощали смачним козацьким кулішем.

На фестивалі всі присутні хвилиною мовчання пом’янути полеглих героїв на Сході України. Потенціал Золочівщини безмежний так як і незліченна кількість талановитої молоді, наших дітей, які сьогодні своїми виступами на фестивалі народної творчості “Словітські скарби” дарували усім щастя та радість. Більше 50 творчих колективів з усіх куточків району.

«Я безмежно радий тут, на Золочівщині, вже вчетверте вітати учасників фестивалю. Це чудова можливість для наших земляків показати свої таланти, свої вміння та творчий хист. Погодьтеся, не кожен раз випадає виступати на такій великій сцені. Наша Золочівщина – багата на таланти і це дійсно наш великий та безцінний скарб!», – підкреслив засновник цього фестивалю Василь Ляшовський.


А поділитися?Вам має сподобатись...