На Львівщині відкрили два нові сервісні центри МВС

logo


У вівторок, 23 жовтня, на Львівщині презентували два нові сервісні центри МВС – у м. Червонограді та м. Самборі. У нових сервісних центрах надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість.

У Червонограді сервісний центр розташований на вул. Корольова, 14а, а у Самборі – на вул. Східній, 216.

Сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному стилі. Процес отримання послуг для громадян спростили завдяки технічним зручностям: електронній черзі, сучасній інформаційній системі, планшету оцінки якості обслуговування. Також центри є інклюзивними, обладнані полицями для буккросингу та дитячими куточками.

Фото зі сторінки Регональний сервісний центр МВС Львівщини

До слова, у Львівській області вже працюють чотири оновлені сервісні центри МВС. У листопаді 2016 року відкрили новий сервісний центр МВС у Львові. У червні цього року презентували два нові центри ‒ у Новояворівську та в с. Червоне Золочівського району. Ще один працює у с. Стрільбичі, що в Старосамбірському районі. У тих населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитами від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС.