На Львівщині відкрили першу в Україні ферму з розведення змій

logo


Близько 70 вужів і полозів тримають на м’ясо.

На Львівщині вперше в Україні почали розводити змій, пише AgroPortal.

Близько 70 вужів і полозів тримають на м’ясо. Для цього зміїв вирощують близько трьох років. Їх годують мальком риби, перепелиними яйцями. Кожна змійка за тиждень з’їдає щонайменше одну рибку, одне перепелине яйце, випиває 30 грамів молока.

Читайте також:
У Дніпрі на території ресторану знайшли змій

Власники ферми кажуть, що зміїне м’ясо не стане масовим продуктом. Утім відомо, що воно зміцнює імунітет, допомагає людям, хворим на туберкульоз. Одна порція орієнтовно коштуватиме три-чотири тисячі гривень.

Читайте також:
У Молдові нашестя змій через підняття води в річках

Згодом на фермі планують розводити й отруйних плазунів. Подібні заклади розвиваються в Узбекистані, Казахстані та на Далекому Сході. Змій там вирощують не тільки для отримання м’яса, а й отрути для фармацевтики.

Як повідомлялося раніше, у Львівській області змія вкусила жінку у ногу, після чого постраждала потрапила до лікарні. За даними медиків, стан потерпілої – середньої важкості.

ВідеоВони не іграшки: чи варто тримати вдома диких і екзотичних тварин

Днями інтернет приголомшило відео, як на київському Подолі повзала довга, смугаста змія.Та не тільки екзотичних змій тримають українці у себе вдома. Зоозахисники доповідають, що зараз купують і єнотів, і лисиць, і борсуків. Якщо для людей такі звірі у цікавинку, то тваринам таке життя – справжнє пекло. Чи місце екзотичним тваринам в домівках людей – дізнавався “Сніданок”.

Вони не іграшки: чи варто тримати вдома диких і екзотичних тварин