На Львівщині відреставрують старовинні храми

logo
142646_na_lvivwini_vidrestavrujut_starovinni_hra.jpeg


Новини, 18.10.2017

18.10.2017, 08:10

реставраци, храмНа Львівщині відреставрують чотири пам’ятки культурної спадщини. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Депутати Львівської облради проголосували за внесення змін до програми “Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016-2018 роки”. Перерозподіл коштів дозволить продовжити реставрацію чотирьох культурних пам’яток на Львівщині.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку сістобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук відреставрують дерев’яну церкву Святого Михаїла у селі Ісаї Турківського району, церкву Воздвиження Чесного Хреста у Дрогобичі, храм Різдва Пресвятої Богородиці у смт Щирець Пустомитівського району та Монастирський храм з дзвіницею в смт Підкамінь Бродівського району.

На Львовщине отреставрируют четыре памятника культурного наследия. Об этом сообщает пресс-служба Львовского областного совета.

Депутаты Львовского облсовета проголосовали за внесение изменений в программу “Охрана и сохранение культурного наследия Львовской области на 2016-2018 годы”. Перераспределение средств позволит продолжить реставрацию четырех культурных памятников на Львовщине.

Как отметила и.о. директора департамента архитектуры и развития систобудування Львовской ОГА Оксана Ткачук отреставрируют деревянную церковь Святого Михаила в селе Исаии Турковского района, церковь Воздвижения Честного Креста в Дрогобыче, храм Рождества Пресвятой Богородицы в пгт Щирец Пустомытовского района и Монастырский храм с колокольней в пгт Подкамень Бродовского района.

Соцсети

Погода


А поділитися?