На Львівщині військовослужбовець отримав три роки позбавлення волі

logo
162135_na_lvivwini_vijskovosluzhbovec_otrimav_tr.jpeg


Новини, 04.01.2018

04.01.2018, 17:19

суд, военнослужащийНа Львівщині військовослужбовець отримав три роки позбавлення волі за те, що “забув” повернутися з відпустки до частини. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як стало відомо з матеріалів вироку, інструктор відділення підготовки підрозділів забезпечення бойових дій відділу підготовки підрозділів навчального центру підготовки підрозділів військової частини А4150 мав з’явитися з відпустки до місця служби у смт. Старичі Яворівського району 27 квітня 2016 року. Проте цього не зробив, а через чотири місяці – 14 серпня добровільно з’явився у військову прокуратуру Рівненського гарнізону.

Суд визнав військовослужбовця винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, та призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання з випробуванням  з іспитовим строком один рік.

На Львовщине военнослужащий получил три года лишения свободы за то, что “забыл” вернуться из отпуска в часть. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Как стало известно из материалов приговора, инструктор отделения подготовки подразделений обеспечения боевых действий отдела подготовки подразделений учебного центра подготовки подразделений воинской части А4150 должен был появиться из отпуска к месту службы в с. Старычи Яворовского района 27 апреля 2016 года. Однако этого не сделал, а через четыре месяца – 14 августа добровольно явился в военную прокуратуру Ровенского гарнизона.

Суд признал военнослужащего виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 407 УК Украины, и назначил ему наказание в виде трех лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания с испытательным сроком один год.

Соцсети

Погода


А поділитися?