На Львівщині викрили махінації з бюджетними коштами

logo
195048_na_lvivwini_vikrili_mahinaciji_z_bjudzhet.jpeg


16:20 22 червня 2018 р.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Галицького відділу поліції викрили факт безпідставної виплати бюджетних коштів, призначених на реконструкцію одного з медичних закладів обласного центру.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що в рамках виконання договору та додаткової угоди  до нього впродовж 2015-2016 років роботи проводило приватне акціонерне товариство, зареєстроване у Києві. Після їх завершення комерційний директор фірми підписав відповідний акт».

«Як з’ясувалося, обсяг виконаних робіт у ньому суттєво завищили, внаслідок чого з бюджетних коштів було безпідставно перераховано зайвих 299,2 тисячі гривень, що підтверджено висновком судово-будівельної експертизи. Керівнику організації-підрядника та службовій особі, які затверджували акти приймання робіт, повідомлено про підозру у скоєнні злочину за частиною 2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), яка передбачає позбавлення  волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Досудове розслідування завершене», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.


А поділитися?