На Львівщині викрили осіб, які незаконно заволоділи землями вартістю 20 млн гривень (ФОТО)

logo


12:07

31.05.2021

Під час проведення обшуків у підозрюваних вилучено: документацію, електронні носії інформації, чорнові записи

 Впродовж липня – серпня 2020 року мешканець Львівщини розробив механізм протиправного заволодіння землями лісового фонду на території Брюховицької сільради загальною площею майже 2 га. 

Про це інформує Львівська прокуратура, пишуть “Львівські новини”.

За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури повідомлено про підозру трьом фігурантам, одного з яких підозрюють у відмиванні доходів, отриманих злочинним шляхом (ч.1 ст.209 КК України), його спільника – у зловживанні своїми повноваженнями (ч.3 ст.365-2 КК України), а також жительці області, причетній до розпорядження майном, отриманим злочинним шляхом (ч.1 ст.209 КК України). 

“Чоловік,шляхом підробки документів та фальсифікації рішення сільради, разом зі спільником-держреєстратором оформили на підставних осіб 6 ділянок.Згодом підозрювані перепродали ці ділянки кілька разів. Одну з підставних осіб уже встановлено, нею виявилася жителька Львівської області. За попередньою інформацією, вартість незаконно вилучених земель становить майже 20 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Під час проведення обшуків у службових приміщеннях та за місцями проживання підозрюваних вилучено: документацію, електронні носії інформації, чорнові записи та інші докази протиправної діяльності. 

джерело: львівська прокуратура

Проводяться заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до такої протиправної діяльності. 

Санкція статті, інкримінованої організаторові та жінці, на яку оформляли землю, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 2 років та з конфіскацією майна, адержреєстраторові – позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна або без такої.

джерело: Львівська прокуратура 

Читачам також цікаво: