На Львівщині вилучатимуть майно неплатників аліментів

logo
172093_na_lvivwini_viluchatimut_majno_neplatniki.jpeg


У Львівській області створено 4 мобільні групи для боротьби із заборгованістю по виплаті аліментів.Фото: timetoast.com

Фото: timetoast.com

Для зменшення заборгованостей з виплати аліментів на Львівщині почали працювати мобільні групи. Вони будуть займатись пошуком боржників та мають право вилучати їхнє майно. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла керівниця територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило.

«Нами винесено більше 2 000 постанов в межах нового законодавства стосовно боржників по сплаті аліментів, які мають заборгованість більше 6 місяців. Для того, щоб надати швидкі позитивні результати по зменшенню заборгованостей, створено мобільні групи з держвиконавців в районах області», – сказала вона.

За її словами, такі групи будуть виїжджати на місце проживання боржників, виявляти та вилучати їхнє майно. Загалом створено 4 групи, котрі покриватимуть всю територію Львівщини. В разі необхідності, кількість груп може бути збільшена.

«В нас є амбіція за місяць діяльності показати реальний результат і по кількості боржників, і по сумах стягнень. В ці групи входять представники управління виконавчої служби, державні виконавці, які безпосередньо здійснюють ці дії. В нас створено робочий штаб по області, ми постійно проводимо моніторинг», – додала вона.

Нагадаємо, починаючи із 6 лютого, неплатникам аліментів можуть заборонити виїзд з України. Відповідний законопроект Верховна Рада ухвалила на початку грудня минулого року, а на початку Президент України Петро Порошенко підписав зміни до закону. 5 лютого в Україні з’явився реєстр злісних неплатників аліментів.


А поділитися?