На Львівщині влаштовують з’їзд із трас Н-09 та М-06 у напрямку Івано-Франківська, – ФОТО

logo


У Львівській області розпочали покращувати ситуацію на обході міста Львова: окрім влаштування кільцевої транспортної розв’язки на трасі Західний обхід міста Львова у селі Сокільники та розширення Кільцевої дороги, планують облаштувати з’їзди на трасах.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для зниження рівня аварійності на перехрещені автомобільних доріг загального користування державного значення Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів та М-06 Київ — Чоп влаштовують з’їзд для правоповоротного руху за напрямком Львів — Івано-Франківськ.

На думку дорожників, такий з’їзд дозволить ліквідувати лівий поворот транспортного потоку та суттєво підвищити безпеку дорожнього руху, адже лівоповортний напрямок руху транспорту є одним із найнебезпечніших маневрів.

Читайте також: 15 найнебезпечніших автодоріг Львівщини, – ІНТЕРАКТИВНА МАПА

Станом на нині, ремонтно-будівельні роботи розпочаті, проводяться земляні роботи. На новому з’їзді влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, заходи з безпеки дорожнього руху та освітлення.

Зазначимо, що у травні відбулися публічні торги, за результатами якого, роботи на вказаній ділянці виконуватиме компанія “Онур”. Вартість робіт – трохи більше 11 мільйонів гривень.