На Львівщині вшанували Євгена Коновальця

logo
193519_na_lvivwini_vshanuvali_evgena_konovalcja.jpeg


13:10 14 червня 2018 р.

У четвер, 14 червня, в Зашкові відбулися урочисті заходи з нагоди дня народження полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця.

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «В церкві архистратига Михаїла в Зашкові відправили Службу Божу. Представники влади, громадськість поклали квіти до пам’ятника Євгену Коновальцю та спільно виконали Державний Гімн України. Окрім того, на могилах батьків Євгена Коновальця відбувся чин панахиди. Опісля народні колективи виконали патріотичні пісні».

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «Євген Коновалець для кожного з нас є дороговказом. Він боровся за українську мову та будував українську державу. На власному прикладі показував як має жити, служити та думати справжній українець. Сьогодні ми українці створили сильне військо, яке входить в тридцятку найсильніших армій світу. Ми зупинили російську навалу і відстоюємо нашу державу. Ми об’єднали навколо себе весь цивілізований світ. Важливо також захищати свою мову. Цей рік Президент України Петро Порошенко оголосив роком української мови і це говорить про те, що ми сильна, незламна нація, яка здатна збудувати квітучу незалежну державу».


А поділитися?