На Львівщині вшанували пам’ять виселених українців із території «Закерзоння»

logo


До 76 роковин інститути громадянського суспільства вшанували пам’ять примусово виселених українців із території «Закерзоння»

В пам’ять про примусово виселених українців у 1944-1951 роках з території повоєнної Польщі, у неділю, 13 вересня 2020 року, в с. Луб’яне Миколаївського району громадська організація «Суспільно-культурне товариство «Устріки» за участі переселенських родини Львівщини, представників громадських організацій провели захід під назвою «Ватра пам’яті».

Присутні взяли участь у спільній молитві, мали змогу послухали історію про початок депортації українців із Закерзоння. Також учасники мали можливість оглянули фотовиставку, присвячену примусовому переселенні українців з території повоєнної Польщі, світлини щодо діяльності товариства «Устріки» та запалити ватру.

Фото ЛОДА

За інформацією департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації проведення заходу «Ватра пам’яті» відбувалось в межах реалізації проєктів, які стали переможцями серед інститутів громадянського суспільства у 2020 році.

Фото ЛОДА

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук