На Львівщині встановлять меморіал у формі козацького хреста

logo


На Турківщині встановлять меморіал воїну УГА у формі козацького хреста. Про це повідомляє “Бойківська правда”. 

На Турківщині у с. Хащів зведуть меморіал воїну УГА, що проводять в межах підготовки до відзначення сторіччя ЗУНР на Львівщині.

У межах програми споруджують та відновлюють пам’ятники на місці поховань воїнів УГА, Січових Стрільців та інших борці за незалежність України. На території області уже розпочали підготовчі роботи на п’ятнадцятьох меморіалах, зокрема у Красному, Нагуєвичах, Ходорові, Жовкві, Пустомитах тощо.

“Зараз триває робота над спорудженням та відновленням пам’ятників, де були поховані воїни. Перед цим ми провели великі дослідження та обстеження цих місць. Частину пам’ятних знаків ми реставруємо, а чистина буде новими. Серед них не лише могили, а й місця, де відбувалися бої”, – розповіла т.в.о директора департменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

На вісьмох об’єктах уже встановили фундаменти, зокрема на Турківщині, Самбірщині, Городоччині тощо.

На Турковщине установят мемориал воинам УГА в форме казацкого креста. Об этом сообщает “Бойкивская правда”. 

На Турковщине в с. Хащев возведут мемориал воинам УГА, в рамках подготовки к празднованию столетия ЗУНР на Львовщине.

В рамках программы сооружают и восстанавливают памятники на месте захоронений воинов УГА, Сечевых Стрельцов и других борцов за независимость Украины. На территории области уже начали подготовительные работы на пятнадцати мемориалах, в частности в Красном, Нагуевичах, Ходорове, Жовкве, Пустомитах и тому подобное.

“Сейчас идет работа над сооружением и восстановлением памятников, где были похоронены воины. Перед этим мы провели обширные исследования и обследования этих мест. Часть памятных знаков мы реставрируем, а часть будет новыми. Среди них не только могилы, но и места, где происходили бои”, – рассказала в.и.о директора департмента архитектуры и градостроительства Львовской ОГА Оксана Ткачук.

На восьми объектах уже установили фундаменты, в частности на Турковщине, Самбрщине, Городоччине и тому подобное.